KONST / Litografier / Färglitografi 16065167
nr 1606 5167
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 33/250. Färglitografi, bildmått: 35x43 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Utrop:
500 kr
måndag 18 mars 2024
kl 20:18:37
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson